Zapraszamy serdecznie na najbliższe szkolenia otwarte organizowane przez RR Communication Consulting:

 

Trener

Roman Rostek to jeden z wiodących specjalistów w Polsce w zakresie budowania zaangażowania pracowników i zarządzania komunikacją. Jego bogate doświadczenia, zgromadzone w ciągu ponad dwudziestu lat, obejmują realizację takich projektów, jak budowanie i wdrażanie projektów zaangażowania pracowników, strategii komunikacji, wdrożenia nowych instrumentów komunikacji, badania opinii pracowników i audyty komunikacyjne, treningi komunikacyjne, oraz warsztaty doskonalące innowacyjność, performance management, zarządzanie personelem, zarządzanie wiedzą.

Opublikował kilkadziesiąt artykułów w takich czasopismach, jak Journal of Employee Communication Management, Ragan Report, Harvard Business Review Polska, Personel, Businessman Magazine, Rzeczpospolita. Prowadził zajęcia na Akademii Koźmińskiego, w SWPS, Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest absolwentem Central Connecticut State University w New Britain, USA (komunikacja organizacyjna) i Uniwersytetu Wrocławskiego (socjologia).


Fatal error: Call to undefined method FernleafSystems\Wordpress\Plugin\Shield\Databases\Tally\EntryVO::__adapterGet() in /home/users/rrcc/public_html/komunikat/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/src/Databases/Base/EntryVO.php on line 35